Latviski English По-русски
Ginekoloģijas klīnika - Onkoklīnika

Dr.Mačuka Operatīvās ginekoloģijas klīnika

Ideja par privāto onkoloģijas klīniku “Onkoklīnika” ir radusies Latvijas Onkoloģijas centrā. Tas ir visu mūsu Onkoklīnikas veidotāju (mana, dr.Škapara, dr.Purmaļa un dr.Eglīša) alma mater. Latvijas Onkoloģijas centrā esam profesionāli pilnveidojušies, ieguvuši zināšanas un pieredzi. Kopējās valsts nabadzības un sliktās medicīniskās organizētības dēļ nonācām pie slēdziena, ka ir pakāpeniski jāvirzās privātās medicīnas virzienā, lai nodrošinātu pacientiem pieejamību un kvalitatīvu ārstēšanu.

Lasīt vairāk

Darba laiks

Darba dienas:

08:00 - 20:00

Sestdienās:

Pēc nepieciešamības

Mūsu pieredze

10 gadi pieredze

onkoginekoloģijā

25 gadi pieredzes

krūts vēža ārstēšanā

Konsultācijas

Piesakaties konsultācijām

(+371) 245 083 00

Saziņai izmantojiet:

info@onkoklinika.lv

Jaunumi

Dzemdes mioma

Dzemdes mioma ir viena no biežāk sastopamajām ginekoloģiskajām saslimšanām. Par to, kā norit ārstēšanās process, turpmāk stāsta operējo&..

Jānis Eglītis: Intervija Latvijas TV

Ik gadu Latvijā tiek diagnoscēti no 1100 līdz 1200 janu krūts vēža gadījumi, tai pašā laikā paaugstinās to agrīnajā stadijā atklāto gadījumu sk..

Jānis Eglītis: par onkoloģijas ārstēšanas metodēm Latvijā

Pēc Latvijas onkologu asociācijas priekšsēdētāja Jāņa Eglīša vārdiem, kaimiņvalstīs (varbūt kaimiņvalstīs nemaz nevajag?) Lietuvā un Iga..

Jānis Eglītis: intervija Latvijas TV

Ik gadu Latvijā tiek diagnosticēti no 1100 līdz 1200 jaunu krūts vēža gadījumi, tai pašā laikā paaugstinās to agrīnajā stadijā atklāto gadījumu..

Kā sievietei sevi pasargāt

Dr.med.Ronalds Mačuks, ginekoloģijas onkologs “Onkoklīnika” Tallinas ielā 1 Runājot par iespējām sievietei sevi pasargāt, būtu jāsāk ar me..

Dr.Roberts Škapars pēta, kā pēc izelpas diagnosticēt kuņģa vēzi

Iespējams, tāpēc, ka kuņģa vēzis savā ziņā ir kluss un simptomi ir nespecifiski, Latvijā šo audzēju nereti atklāj trešajā vai ceturtajā ..

Pacientu atsauksmes

Dr.Mačuks ir ārsts ar lielo burtu. Esmu pateicīga par Dr.Mačuka atsaucību, empātiju, pieejamību, darba ātrumu, grūtību iedziļināšanos, cilvēcību un spēju atbildēt uz daudziem jautājumiem, sniegt profesionālu atbalstu un cerību, ko dakteris bija sniedzis pēc lieliem pārdzīvojumiem un zaudējumiem. Paldies arī Ādažu slimnīcas dienas stacionāra komandai, kas tur to rūpi par saviem pacientiem! Mīļš paldies!

Ieva

Izsaku pateicību klīnikai un Dr.Mačukam par saņemto ārstēšanu! Īpaši gribu uzteikt ārsta uzmanīgo un iejūtīgo attieksmi, tik satraukuma un neziņas pilnā brīdī! Profesionalitāte un spēja skaidrot plānoto, veicamo, notiekošo un tam sekojošo, rada uzticēšanos un nomierina satraukto prātu. Liels padies! Vēlu spēku, izturību turpmākajā darbā! Lai visiem laba veselība!

Gita

Liels,liels PALDIES dr.Mačukam par veiksmīgi izdarīto operāciju manai meitiņai,paldies visiem Ādažu privātklinikas kolektīvam,paldies ka jūs esat!

Ligita

Zvanīt