Latviski English По-русски
Ginekoloģijas klīnika - Onkoklīnika

Dr.Mačuka Operatīvās ginekoloģijas klīnika

Dr. Mačuka Operatīvās ginekoloģijas klīnika ir specializēta ārstniecības iestāde tieši ginekoloģijas ķirurģisko manipulāciju veikšanai. Klīnikā konsultē augsti kvalificēti ginekologi, mamologi un abdominālie ķirurgi ar plašu pieredzi labdabīgu un ļaundabīgu saslimšanu ārstēšanā

Lasīt vairāk

Darba laiks

Darba dienas:

08:00 - 20:00

Sestdienās:

Pēc nepieciešamības

Mūsu pieredze

10 gadi pieredze

onkoginekoloģijā

25 gadi pieredzes

krūts vēža ārstēšanā

Konsultācijas

Piesakieties konsultācijām

(+371) 245 083 00

Saziņai izmantojiet:

info@ginekologijasklinika.lv

Jaunumi

Dzemdes mioma

Dzemdes mioma ir viena no biežāk sastopamajām ginekoloģiskajām saslimšanām. Par to, kā norit ārstēšanās process, turpmāk stāsta operējo&..

Jānis Eglītis: Intervija Latvijas TV

Ik gadu Latvijā tiek diagnoscēti no 1100 līdz 1200 janu krūts vēža gadījumi, tai pašā laikā paaugstinās to agrīnajā stadijā atklāto gadījumu sk..

Jānis Eglītis: par onkoloģijas ārstēšanas metodēm Latvijā

Pēc Latvijas onkologu asociācijas priekšsēdētāja Jāņa Eglīša vārdiem, kaimiņvalstīs (varbūt kaimiņvalstīs nemaz nevajag?) Lietuvā un Iga..

Jānis Eglītis: intervija Latvijas TV

Ik gadu Latvijā tiek diagnosticēti no 1100 līdz 1200 jaunu krūts vēža gadījumi, tai pašā laikā paaugstinās to agrīnajā stadijā atklāto gadījumu..

Kā sievietei sevi pasargāt

Dr.med.Ronalds Mačuks, ginekoloģijas onkologs Dr.Mačuka Operatīvās ginekoloģijas klīnika Tallinas ielā 1 Runājot par iespējām sievietei sevi pasargāt,..

Dr.Roberts Škapars pēta, kā pēc izelpas diagnosticēt kuņģa vēzi

Iespējams, tāpēc, ka kuņģa vēzis savā ziņā ir kluss un simptomi ir nespecifiski, Latvijā šo audzēju nereti atklāj trešajā vai ceturtajā ..

Pacientu atsauksmes

Liels paldies par operāciju! Dr. Mačuks, loti gudrs, profesionāls, rūpīgs, uzmanīgs un lojāls ārsts! Labākais ķirurgs ginekologs Lv, ko nācies satikt! 10 zvaigznes.

Jana

Ronalds Mačuks augstas profesionalitātes ārsts! Paldies par operatīvu, cilvēcisku attieksmi! Pirms tam vairs neticēju, ka kāds vēl medicīnā strādā, balstoties uz Hipokrāta zvēresta.....

Mārīte Kalniņa

Liels paldies ārstam Dr. Mačukam par saņemto ārstēšanu un empātiju – spēju uzklausīt, saprast, pieņemt un būt gatavam palīdzēt. Paldies, ka esat radījuši Latvijā klīniku ,kurā darbojas tik profesionāla komanda! Paldie s Ādažu slimnīcas komandai par profesionālo ārstēšanu un ļoti laipno atteiksmi. Citi lasa

Marika Avotiņa Čerņadjeva

Zvanīt