Latviski English По-русски
Ginekoloģijas klīnika - Onkoklīnika

Individual approach

For our patients, we try to find solutions even in cases of rare oncological diseases or if there is a need for specific therapy that can not be provided in Latvia. We will give an independent opinion on the type of therapy offered by some other institution. In case of discrepancy of opinions about the most suitable form of treatment, we offer a multidisciplinary consultation in each case. Our decisions regarding the examination, treatment and monitoring of patients are based on the recommendati..

Read more

Work hours:

Working days:

08:00 - 20:00

On Saturdays:

As required

Our experience

10 years of experience in

oncogynecology

25 years of experience in

breast cancer treatment

Consultations

Sign up for consultation

(+371) 245 083 00

Contact:

info@onkoklinika.lv

News

5 Healthy Nutrition Principles From an Oncologist’s Point of View

The doctor of medical sciences, gynecologist of oncology, Ronalds Mačuks, from private oncology clinics "Onkoklinika" (Tallinas street 1, Ri..

Pacientu atsauksmes

Sirsnīgs paldies gan par Dr. Mačuka sirsnīgo, laipno un pozitīvo attieksmi, gan viņa kompetenci un prasmi uzturēt lielisku komunikāciju, saprotami un zinātniski pamatoti izskaidrot visu. Tik iejūtigu ārstu es vel nekad nebiju sastapusi. Šis dakters ir īstajā vietā un prot stradat ar pacientiem. Izgaju nio kabineta nu jau ar smaidu un pozitivu skatijumu talak. Paldies jums.

Inga Jansine

Labdien, tika veikta endometriozes operācija, pēc kuras es atguvu iespēju saņemt baudu seksā, pazuda visas ar urinēšanu saistītās problēmas un vairāk nav šausmīgi sāpīgo mēnešreižu (menstruāciju) kādas bija iepriekš, kā arī vairāk nav velkošās sāpes iegurnī un muguras lejasdaļā, pirms tam izmēģināju VISU un reāli nekas nepalīdzēja, citi ārsti mani ārstēja no kautkādiem mistiskiem iekaisumiem un tt., vienu brīdi pat padomāju, ka laikam esu nolādēta. Dārgās sievietes - nebaidieties veikt operāciju- pat tikai dēļ atgūtās baudas seksā ir vērts !!!

Ieva

Call: