Dzemdes mioma

Dzemdes mioma ir viena no biežāk sastopamajām ginekoloģiskajām saslimšanām. Par to, kā norit ārstēšanās process, turpmāk stāsta operējošais ginekologs ¬ onkologs, medicīnas zinātņu doktors Ronalds Mačuks. Vai par miomu ir jāsatraucās? Viennozīmīgi - nē. Miomas sievietēm ir b..

Jānis Eglītis: Intervija Latvijas TV

Ik gadu Latvijā tiek diagnoscēti no 1100 līdz 1200 janu krūts vēža gadījumi, tai pašā laikā paaugstinās to agrīnajā stadijā atklāto gadījumu skaits, kad praktiski ir iespējams garantēt izārstēšanos, paziņojis Latvijas onkologu associācijas vadītājs Jānis Eglītis Latvijas TV raidījuma &..

Jānis Eglītis: par onkoloģijas ārstēšanas metodēm Latvijā

Pēc Latvijas onkologu asociācijas priekšsēdētāja Jāņa Eglīša vārdiem, kaimiņvalstīs (varbūt kaimiņvalstīs nemaz nevajag?) Lietuvā un Igaunijā pacientu ārstēšanai izmanto efektīvāku un veselību saudzējošāko personalizēto ārstēšanu. Latvijā modernās onkoloģisko slimī..

Jānis Eglītis: intervija Latvijas TV

Ik gadu Latvijā tiek diagnosticēti no 1100 līdz 1200 jaunu krūts vēža gadījumi, tai pašā laikā paaugstinās to agrīnajā stadijā atklāto gadījumu skaits, kad praktiski ir iespējams garantēt izārstēšanos, paziņojis Latvijas onkologu asociācijas vadītājs Jānis Eglītis Latvijas TV raidījuma..