Jānis Eglītis: Universitāšu slimnīcās jābūt zinātniskām laboratorijām

Pastāstiet par savām pētnieciskajām interesēm. 1998. gadā savu skolotāju dr.med. Aivara Stengrevica un dr.biol. Laimas Tihomirovas iesaistīts pievērsos pārmantotā krūts un olnīcu vēža pētniecībai, anketēju pacientes un viņu asinsradinieces, zīmēju ciltskokus, bet iedzimtības ģenētiskās saknes BRCA g..

Jānis Eglītis: Pietiek lāpīt veselības budžetu

Veselības aprūpes viena no galvenajām problēmām jau daudzus gadus ir akūts naudas trūkums. Ar to saskaramies arī saistībā ar onkoloģiju. Vairumā Eiropas valstu veselības aprūpe balstās uz sabiedrības solidaritātes principu jeb veselais maksā par slimo un bagātais par nabagu. Līdz šim lielāko ..

Jānis Eglītis: apšauba valstī veikto vēža izmeklējumu kvalitāti

Pat sievietēm, kuras atbildīgi izturas pret savu veselību un veic regulārus izmeklējumus, onkoloģiskas saslimšanas tiek atklātas vairs ne pirmajā stadijā, un tas rada jautājumus par izmeklējumu kvalitāti, intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" norādīja Latvijas Onkologu asociācijas..

Jānis Eglītis: Onkoloģisko pacientu ārstēšana nav apdraudēta

Jānis Eglītis: Pēdējos desmit gados onkoloģisko pacientu skaits pieaudzis par 40 procentiem... /  Šī slimība ir sena kā pati civilizācija. Vēža šūnas atrastas jau 70 miljonu gadu vecās dinozauru fosilijās un pirms 4 miljoniem gadu dzīvojoša australopiteka galvaskausa kaulos..