Latviski English По-русски

Konsultācija

Ginekoloģiskās Konsultācijas Rīgā | Onkoklīnika

Ginekoloģiskās konsultācijas laikā uzklausīsim Jūsu sūdzības, veiksim nepieciešamos izmeklējumus un piedāvāsim labāko risinājumu tieši Jūsu konkrētajā situācijā.

Dr.Mačuka Operatīvās ginekoloģijas klīnikā lielākā daļa speciālistu ir ar papildus izglītību un zināšanām onkoloģijā, taču tiek konsultētas un ārstētas arī pacientes ar ne-onkoloģiskām saslimšanām tādām, kā endometrioze, dzemdes miomas, olnīcu cistas, dzemdes polipi un dzemdes kakla displāzijas.

Vizītes laikā Jums būs iespēja uzdot visus sev interesējošos jautājumus. Variet jau mājās sagatavot sev interesējošos jautājumus, lai vizītes laikā visu varētu noskaidrot.

Pirms vizītes īpaši nav jāgatavojas. Uz vizīti droši variet aicināt līdzi savu draugu, vīru, draudzeni vai kādu citu sev tuvu cilvēku. Dažkārt tuvs cilvēks vizītes laikā palīdz nomierināties un pēc vizītes ir vieglāk atcerēties izrunāto, kā arī ir iepsēja apspriest ārsta sniegto informāciju.

Vizītes laikā, nepieciešamības gadījumā, visi ginekologi veic ginekoloģisko ultrasonogrāfiju. 

Vizītes laikā paņemsim nepieciešamās analīzes no dzemdes kakla, kā arī  analīzes infekciju diagnostikai un sastādīsim ārstēšanas plānu.

Mēs Jums palīdzēsim.

  • Pirmreizējie vizītes cena:35 eur
  • Atkārtota vizīte mēneša laikā:25 eur
Dr.Natālija Bērza

Ginekoloģe - dzemdību speciāliste

Dr.med.Ronalds Mačuks

Ķirurgs - Onkoloģijas ginekologs

Rakstiet mums

* Jūsu vārds, e-pasts un tālrunis tiek peprasīts, lai mēs varētu ar Jums sazināties un sniegt atbildi uz Jūsu jautājumu.
Zvanīt